Cześć ! :*
Mam na imię Adrianna (w skrócie Ada), jestem
szaloną, wyjątkową i szczególną nastolatką uwielbiającą dużo rzeczy
które macie wypisane na moim profilu w bloggerze. Blog będzie
przedstawiał moje niedawno odkryte zamiłowanie do robienia zdjęć,
oczywiście fotografuje amatorsko. Może moje zdjęcia nie mają najlepszej
jakości, ale i tak mają całkiem dobrą grafikę i wszystko na nich
wyraźnie widać. Co prawda nie mam ogromnego talentu to robienia fotek,
lecz kiedy się postaram potrafię sfotografować coś naprawdę ładnie i w
sumie stwierdziło to już kilka osób patrząc na zdjęcia robione prze
zemnie. W dzisiejszym poście dodam takie jedno zdjęcie zrobione rok temu
(jeśli ktoś jest spostrzegawczy zauważy, że ta fotka jest tłem mojego
bloga), na każdej fotografii którą tutaj opublikuje będzie pojawiał się
podpis przestawiający moje imię i nazwisko. Mam nadzieję, że spodoba wam
się blog i jego wpisy. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania na temat
mnie piszcie komentarze, możecie też wejść na mój profil bloggerowy i
dowiedzieć się trochę więcej rzeczy o mnie. :)
A tutaj obiecane wiosenne zdjęcie :

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz