wtorek, 3 maja 2016

Pierwszy wpis !

Cześć ! :* 
Mam na imię Adrianna (w skrócie Ada), jestem szaloną, wyjątkową i szczególną nastolatką uwielbiającą dużo rzeczy które macie wypisane na moim profilu w bloggerze. Blog będzie przedstawiał moje niedawno odkryte zamiłowanie do robienia zdjęć, oczywiście fotografuje amatorsko. Może moje zdjęcia nie mają najlepszej jakości, ale i tak mają całkiem dobrą grafikę i wszystko na nich wyraźnie widać. Co prawda nie mam ogromnego talentu to robienia fotek, lecz kiedy się postaram potrafię sfotografować coś naprawdę ładnie i w sumie stwierdziło to już kilka osób patrząc na zdjęcia robione prze zemnie. W dzisiejszym poście dodam takie jedno zdjęcie zrobione rok temu (jeśli ktoś jest spostrzegawczy zauważy, że ta fotka jest tłem mojego bloga), na każdej fotografii którą tutaj opublikuje będzie pojawiał się podpis przestawiający moje imię i nazwisko. Mam nadzieję, że spodoba wam się blog i jego wpisy. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania na temat mnie piszcie komentarze, możecie też wejść na mój profil bloggerowy i dowiedzieć się trochę więcej rzeczy o mnie. :)  
A tutaj obiecane wiosenne zdjęcie :